Akademia jazdy sportowej

Akademia z jazdy sportowej

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z motorsportem? Marzysz o wzięciu udziału w cyklach typu SuperOES lub innej lidze wyścigowej?

Witaj na stronie Akademii Jazdy Sportowej prowadzonej przez Marcina Markowicza – kierowcę rajdowego oraz instruktora sportowej techniki jazdy. 

Akademia jazdy sportowej to przedsięwzięcia mające na celu długoterminowe prowadzenie zawodników, zarówno amatorów jak i doświadczonych driverów. Jest to długoterminowy, całoroczny plan rozwojowy kierowcy, który obejmuje także dobór imprez, eventów, torów i treningów, kwestie związane z budową samochodu oraz doborem części, ogumienia i podzespołów niezbędnych do ścigania się. Akademia dotyczy zarówno młodych zawodników wywodzących się np. z kartingu, jak i dojrzałych osób chcących rozwijać przygodę z Motorsportem.

Akademia Jazdy sportowej Marcin Markowicz oferuje pełen zakres opieki nad przyszłym zawodnikiem. Nauczymy Cię sportowej jazdy od podstaw. Brak prawa jazdy nie jest problemem. Zaoferujemy okoliczności i miejsca, gdzie posiadanie uprawnień nie jest konieczne. Już od najmłodszych lat będziesz miał możliwość trenowania za kierownicą samochodu. Wspólnie opracujemy program twojego rozwoju, zaplanujemy starty w zawodach i treningach na terenie całego kraju. Podzielimy się wiedzą i tajnikami szybkiej jazdy.  

Pomagam również zawodnikom podczas zawodów time attack, rallysprint, superoes i innych. Więcej informacji udzielę, w zależności od wybranego toru, po uzyskaniu kontaktu.

Akademia z jazdy sportowej oferuje szkolenia na terenie całego kraju, na wszystkich torach wyścigowych. 

Akademia jest zarówno dla młodych zawodników wywodzących się np. z kartingu, jak i dojrzałych osób chcących rozwijać przygodę z motorsportem. Prowadzę kursy indywidualne i grupowe.

Już kilka dni przed rozpoczęciem się szkolenia rozmawiamy z zawodnikiem o jego oczekiwaniach i planach. Zawodnik przesyła nam swoje onboardy (jeśli je posiad) lub inne info o swoim doświadczeniu na torze. To bardzo istotna część całego zagadnienia. Szkolenie indywidualne dopasowane jest do poziomu zawodnika. Spotykamy się na torze. Przez kilkanaście minut rozmawiamy o czekających nas zawodach. Następnie wsiadamy do samochodu. W około 10-minutowych sesjach trenujemy jazdę sportową. Plan i intensywność szkolenia uzależniona jest od rodzaju trackdaya i obiektu, na którym się znajdujemy.

Tak, można wynająć samochód z naszej floty aut sportowych:

Wówczas prosimy o kontakt. Cena wynajmu auta sportowego jest uzależniona od rodzaju obiektu i rodzaju szkolenia.

Jestem trenerem który sam bierze udział w zawodach, jestem obeznany na każdym poziomie Motorsportu w Polsce. Swoje wiadomości wymieniam z najszybszymi kierowcami Rsmp ( np. Miko Marczyk).

Zobacz moje sukcesy i osiągnięcia oraz przeczytaj więcej o mnie.

 

 

 

akademia z jazdy sportowej
akademia sportowej jazdy