Szkolenia z jazdy sportowej

Szkolenia z jazdy sportowej do zawodów typu

Rallysprint, SuperOES, Time Attack, Track Day.

Z moich szkoleń korzystają zarówno doświadczeni kierowcy sportowi, jak i osoby dopiero poznające tajniki motorsportu. Opiekuję się również młodymi kierowcami, którzy startują w profesjonalnym kartingu i zdobyli tytuły Mistrza Polski. Pomagam im w wejściu w świat wyścigów i rajdów samochodowych.

Poszukujesz profesjonalnego szkolenia z jazdy sportowej? Skorzystaj z mojej oferty Marcin Markowicz Motorsport! Oferuję kompleksowe szkolenia ze sportowej techniki jazdy, które pozwalają na doskonalenie umiejętności jazdy samochodem, zarówno na torze, jak i na drodze publicznej.

Jestem kierowcą rajdowym, instruktorem techniki jazdy i prawnikiem. Dzięki temu moje szkolenia z jazdy sportowej są bardzo skuteczne, a kursanci zyskują bogatą wiedzę, którą mogą wykorzystać w praktyce. Szkolenia są dostosowane do potrzeb i umiejętności uczestników, dlatego są skierowane zarówno do początkujących kierowców, jak i zaawansowanych.

W ramach szkolenia z jazdy sportowej uczę technik jazdy na torze wyścigowym, takich jak prowadzenie samochodu na granicy przyczepności, hamowanie awaryjne czy pokonywanie zakrętów. Dzięki temu uczestnicy zyskują pewność siebie i zwiększają swoje umiejętności, co przekłada się na bezpieczeństwo na drodze.

Szkolenie techniki jazdy sportowej w formule 1 na 1.
Jest to szkolenie indywidualne, które obejmuje:

Pozostałe obiekty i formy szkoleniowe ustalane są indywidualnie. Cena zależy od ilości jazdy podczas kursu oraz od rodzaju i położenia obiektu (dojazd instruktora), na którym będą odbywać się zajęcia.

Moje szkolenia z jazdy sportowej prowadzę na terenie całego kraju, na wszystkich torach wyścigowych i innych obiektach, na których organizowane są zawody, np. lotniska, place, zorganizowane i zabezpieczone odcinki specjalne.

Doskonalenie sportowej techniki jazdy

Masz nowy samochód. Chciałbyś lepiej się z nim "zaprzyjaźnić"? Pomogę Ci.  

Pracować będziemy podczas Track Day na Torze w Łodzi. Możemy też jechać do Modlina lub Kielc. 

Jeśli czujesz się niepewnie na ruchliwej ulicy chętnie pojeżdżę razem z Tobą. Pokażę Ci jak unikać niebezpiecznych sytuacji, jechać defensywnie, odpowiedzialnie, a jednocześnie odczuwać radość z rozsądnej, oszczędnej i skutecznej jazdy.

szkolenie z jazdy sportowej
IMG_20201205_115623

Dostępne Vouchery w sprzedaży!

Chcesz sprezentować komuś szkolenie sportowej jazdy? Przejdź do sklepu i wybierz opcję:

*Voucher do wybrania przy podsumowaniu zamówienia

kliknij, aby powiększyć